Про нас

Навчально-виховний комплекс № 65 “Родина” знаходиться в мальовничому і прадавньому місці, що називається Крошня, за адресою: вул. Покровська, 129-а.

Освітня установа є закладом нового типу, де виховуються діти з двох до десяти років, тобто з раннього дошкільного віку до 4 класу включно.

У закладі функціонує:

• одна група ясельного віку;
  • дві групи молодшого віку;
  • дві групи середнього дошкільного віку;
  • дві групи старшого дошкільного віку;
  • 2, 3 та 4 класи.

В ЖВНК № 65 працює 30 високопрофесійних творчих педагогів. З них 22 – мають повну вищу освіту, 9 – категорію “спеціаліст вищої категорії”, 8 – категорію “спецаліст І категорії”, 4 – категорію “спеціаліст ІІ категорії”

ЖНВК № 65 – це освітньо-виховний заклад, що виходить із концепції національної системи виховання і освіти, науково обґрунтованого режиму навчального навантаження дітей.

Завдання комплексу:

• Створення максимально сприятливих умов для різнобічного розвитку кожної дитини відповідно до її здібностей, індивідуальних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду.
  • Виховання у дітей національної свідомості, глибоких патріотичних почуттів до України, її історії, традицій, народознавства; бажання робити свою країну кращою.
  • Підвищення творчої активності педагогів шляхом впровадження новітніх освітніх технологій.
  • Забезпечення виховання і навчання підвищеного рівня на культурологічних та естетичних засадах, за рахунок запровадження поглибленого вивчення англійської мови, хореографії, образотворчого мистецтва, вокалу і хорового співу, народознавства, гуртків за інтересами.
Дитячого садка
Савчук Валентина Володимирівна
Завгородько Ольга Микитівна
Заступник з навчально-виховної роботи