Новини

25.Січ.2023
Детальніше
25.Січ.2023

Дбаючи про безпеку дітей та безстресове перебування вихованців у сховищі під час повітряної тривоги музичні керівники Домашенко І.Г., Ящук Л.В. та інструктор з фізкультури Садовська О.С. запросили всіх до цікавого світу театру де діти та дорослі з користю провели час.

Детальніше
25.Січ.2023

Новорічні свята – сповнені чудес і радості дійства, а ще – це найулюбленіші свята малюків. У цей важкий для кожного українця час ми знайшли в собі сили, щоб підтримати, підняти настрій малечі, створити затишок і огорнути їх казкою. У наших дітей ніхто не забере свято!!!Даруючи дітям казку, бажаємо їм зростати в мирі й доброті, любові … Продовжити читання “Новий рік”

Детальніше
25.Січ.2023

Україна колядує прославляючи Христа та очікуючи перемоги.

Детальніше
30.Лис.2022

30 листопада – День домашніх тварин Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого улюбленця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкам зростати гуманними людьми, яких потребує … Продовжити читання “День домашніх тварин”

Детальніше
error: Content is protected !!