Новини

24.Тра.2019

Україно моя вишиванко, Тимій рай, моя радість і доля. Я без тебе, як день без світанку, Я без тебе як жайвір без поля. 16травня в нашомунавчальномузакладівідзначили День українськоївишиванки. Зокремабув проведений урочистийзахід, «Вишиванка – оберігукраїнського народу». Вишиванкавважається оберегом відусього лихого, щомажестатися в людськомужитті. Вона є символом краси та міцногоздоров’я, а такожщасливоїдолі. За традицією, майжеусіспівробітники та присутні на заході … Продовжити читання “День вишиванки”

Детальніше
14.Тра.2019

12 травня буде святкуватися День Матері. У кожній країні свято Матері відзначають давно. Щасливі ми, що воно прийшло, нарешті, і на нашу землю. Хай вічно живуть наші мами, а ми, діти, завжди залишатимемося перед ними в боргу. Мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується увесь рік за дитину, проймається її болем на відстані. Немає наймилішої для нас людини, людини … Продовжити читання “Свято матері”

Детальніше
13.Тра.2019

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей,  –це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам!”

Детальніше
13.Тра.2019
Детальніше
10.Тра.2019

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у нашому закладі  проведено тематичний день “Пам’ять вічно жива”: – у кожній віковій групі в куточку народознавства оформлено міні-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення; – у старших та середніх групах проведені комплексні заняття з патріотичного виховання “Мужність і відвага крізь покоління”; – проведено бесіди та зустрічі з … Продовжити читання “День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.”

Детальніше
error: Content is protected !!