Новини

08.Чер.2021

Цього року свято приурочене Дню захисту дітей завітало просто на ігрові майданчики нашого закладу у вигляді казкових героїв, кожен з яких подарував дітям незабутні враження та море позитивних емоцій. Також, любов своїх дітей мали змогу відчути і батьки, які отримали сердечка з побажаннями від власних дітей.

Детальніше
08.Чер.2021
Детальніше
29.Кві.2021

29 квітня — особливий день для тих, хто живе у ритмі танцю. Його відзначення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько сучасного балету». За задумом засновників головна ідея цього свята — об’єднання всіх напрямків танцю, як єдиної форми мистецтва, а сам День танцю — це … Продовжити читання “29 квітня – всесвітній день танцю”

Детальніше
26.Кві.2021

24 квітня 2021 року працівники нашого закладу долучились до участі у проведенні загальноміського суботника з урахуванням дотримання протиепідемічних заходів та обмежень, що визначені нормативними актами на період карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19.

Детальніше
21.Кві.2021

Примножуємо красу на Землі Під таким гаслом  проходить у нашому закладі екоакція до Дня Землі. З метою поширення ідей сталого розвитку, збереження довкілля ми разом з дітьми проводимо прибирання території, висаджуємо молоді дерева, кущі та квіти, упорядковуємо клумби, прибираємо сміття. Працівники, батьки та діти  з великим задоволення долучаються до цієї акції. Всесвітні свята, безперечно, мають … Продовжити читання “Примножуємо красу на Землі”

Детальніше
error: Content is protected !!