Хай буде день Землі весь день, весь рік, усе життя!

22.Кві.2019
Хай буде день Землі весь день, весь рік, усе життя!

ЗЕМЛЯ— рідна і близька, дорога і українська, батьківська, улюблена, велика, родюча, багата , тепла і щедра, пахуча і прекрасна, квітуча і весняна, свята, миролюбна, приваблива, найкраща. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей Планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої Планети.

З метою поширення ідей сталого розвитку, збереження довкілля ми разом з дітьми проводимо прибирання території, висаджуємо молоді дерева та квіти, упорядковуємо клумби, прибираємо сміття. Кілька років в нашому закладі проходить акція «Україна – без сміття». Працівники, батьки та діти збирають в певному місці макулатуру, яку ми потім здаємо на переробіток і отримуємо за це кошти. Також в закладі проходить природоохоронна компанія «Батарейкам – утилізація!».

Згідно річного плану роботи закладу проходила виставка дитячих іграшок з покидькового матеріалу. Виготовленими іграшками з задоволенням граються діти. Педагоги закладу постійно розповідають дітям про необхідність економити електроенергію, воду, газ, закликають не забруднювати навколишнє середовище. Проходить робота з даного питання цікаво, творчо, нестандартно у вигляді екологічних квестів , практичної роботи в природі , під час музичних занять . Кульмінацією стало проведення традиційного свята «Чекаємо на вас, наші маленькі!» Ми зустрічали птахів! Вони повернулися до своїх домівок-шпаківень, які розташовані на деревах в дитячому садку. Діти спільно з дорослими вивісили їм нові шпаківні.

Життям і добробутом людина зобов’язана насамперед землі-матінці. Стародавня народна мудрість учить: «Держімосяземлі, бо земля держить нас».

Галерея зображень