Свято матері

14.Тра.2019
Свято матері

12 травня буде святкуватися День Матері. У кожній країні свято Матері відзначають давно. Щасливі ми, що воно прийшло, нарешті, і на нашу землю. Хай вічно живуть наші мами, а ми, діти, завжди залишатимемося перед ними в боргу. Мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується увесь рік за дитину, проймається її болем на відстані. Немає наймилішої для нас людини, людини з прекрасним гордим іменем – мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері – це святе почуття. Не має вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По особливому дерева там цвітуть, опустивши свої віти до матінки землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я матері.

Є в мене найкраща на світі матуся.
За неї до тебе, Пречиста молюся
Молюся устами, молюся серденьком
До тебе, небесна Ісусова ненька.
Благаю у тебе дрібними словами
Опіки та ласки у рідної мами.
Пошли їй не скарби, а щастя і долю,
Щоб дні їй минали без смутку, без болю.
Врятуй від недуги матусеньку милу,
Даруй їй здоров’я, рукам подай силу,
Щоб вивела діток у світ той, у люди,
Щоб ними раділа, пишалась усюди.
За це я складаю в молитві долоні/
До тебе, царице, на сонячнім троні.

Мати − найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов’ю.

У нашому закладі  були проведені цікаві різноманітні заходи до Дня матері:  організували виставку малюнків «Мама – сонечко моє», заняття з ліплення «Квіточка для мами».

Тематичне свято «День матері». День матері − сімейне свято, і це важливий момент у вихованні дітей. Саме діти повинні пізнати, відчути, ким є для них мама, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує. В ігровій формі дошкільники ознайомилися з історією виникнення свята, читали вірші та співали пісні про найкращих в світі матусь.

Галерея зображень