Психолог

13.Тра.2019

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей,  –це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам!”

Детальніше
19.Вер.2018

Дитина іде до дитячого садочка. Напевно, немає батьків, які б не хотіли, щоб цей етап пройшов легко, спокійно, щоб малюк з задоволенням і без криків відразу ж пішов до дитсадка. Але так буває досить рідко. Частіше діти перших кілька днів чи тижнів плачуть, не хочуть відпускати маму. І в цьому немає нічого незвичного. Для дитини … Продовжити читання “Адаптація дітей до дитячого садочку. Правила для батьків”

Детальніше
16.Бер.2018

Що ми зазвичай розуміємо під насильством? Найчастіше тільки фізичне насильство ми вважаємо насильством. Нам складно припустити, як часто ми самі демонструємо насильство або стаємо жертвами. Виявляється, насильство – це ще й:  Погроза нанесення собі або іншому тілесних ушкоджень;  Невиразні погрози, як-от: «ти в мене дограєшся!»;  Погрози піти, забрати дітей, не давати грошей подати на розлучення, … Продовжити читання “Насильство в сім’ї”

Детальніше
16.Бер.2018

  Щоб дізнатись, чи готова ваша дитина до школи, пропонуємо різнобічно вивчити це питання. Для початку дайте відповідь на кілька простих питань: Чи може вона зібрати пазли з п’яти частин за хвилину? Чи знає дитина назви диких і свійських тварин? Чи може вона узагальнювати поняття (наприклад, назвати одним словом овочі: помідори, морква, цибуля)? Чи любить … Продовжити читання “Готовність дитини до школи”

Детальніше
error: Content is protected !!