Діти і народознавство

06.Тра.2019

Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. Святкувати Пасху в Україні почали наприкінці першого тисячоліття з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Iсус Христос воскрес рано-вранці, i це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом: то ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марiя Магдалина, Марiя, мати … Продовжити читання “ПРО ВЕЛИКДЕНЬ ДЛЯ ДОШКІЛЬНИКІВ!”

Детальніше
21.Січ.2019

17.01.2019 під гостинним дахом ЖНВК № 65 зібралась велика родина наших вихованців на «Свято різдвяної коляди». Неймовірно талановиті та творчі родини Кондратюків, Савіцьких, Ліщуків, Дзендзелюків своїм співом прославляли в колядках новонародженого Христа, щедрували та засівали гостинну господу нашого закладу. Наприкінці свята всіх присутніх об’єднала спільна колядка «Нова радість стала…» за яку, як ведеться у справжній господі, … Продовжити читання “Родинне свято”

Детальніше
19.Кві.2018

На Великдень українці традиційно печуть паски та роблять писанки та крашанки. Крашанка — це яйце, яке опускають в спеціальний розчин, після чого воно змінює свій колір і стає червоним, синім, зеленим тощо. Писанка — це яйце, на якому намальований якийсь орнамент. За легендою, найперше яйце мало всередині зародок усього світу. Коли на яйце наносять орнамент, … Продовжити читання ““Моя найкраща писанка””

Детальніше
04.Кві.2018

Готуючись до пасхальних свят діти старшої групи № 2 на занятті з декоративної аплікації виготовляли різноманітні писанки. Це цікавий і захоплюючий процес, який надзвичайно подобається дітям та дає їм змогу особисто прийняти участь у підготовці до свят.

Детальніше
19.Бер.2018
Детальніше
error: Content is protected !!