Діти і народознавство

08.Чер.2021
Детальніше
25.Лют.2021

15 лютого в народно-релігійному календарі відзначають Стрітення. З цього свята починається весняний цикл календарних обрядів українців. За повір’ями зима у цей день зустрічається з літом і бореться з ним. Якщо буде сонячно і тепло – перемога за літом, слід чекати скорої весни. Сильні морози і заметілі, навпаки, означали продовження суворої і затяжної зими. Саме така … Продовжити читання ““Прийди, прийди, весно красна!””

Детальніше
24.Лют.2021

Згідно з українською новорічною традицією, вечір з 13 на 14 січня називають Щедрим, тому що до нього готують щедрий святковий новорічний стіл. Але головне дійство Щедрого вечора – це щедрування. Щедрування – давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славили господарів, бажали їм здоров`я й достатку, за що отримували винагороду. 14 січня … Продовжити читання ““Щедрівочка щедрувала””

Детальніше
13.Жов.2020

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас цей день відзначається , як День українського козацтва. У незалежній Україні це свято Дня захисника Вітчизни, яке офіційно існує з 2015 року. Напередодні свята у нашому закладі проведено тематичні заняття, спортивно-музичні дійства про історію виникнення козацтва, «Козацькі забави», на яких вихованці могли глибше познайомитися … Продовжити читання “День українського козацтва”

Детальніше
27.Січ.2020

21 січня в нашому закладі відбулося родинне свято приурочене зимовому циклу народних свят. Діти разом зі своїми батьками мали змогу поділитися традиціями і особливостями святкування у своїй родині. А також переглянути майстер-клас від родини Земнухових. Завершилося свято спільною колядкою та солодким частуванням.

Детальніше
error: Content is protected !!