Музична сторінка

09.Лис.2018

Осінь – найкрасивіша пора року. Не можна не захоплювати тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж. Дуже красиво в середині вересня, коли жовтіє листя дерев. В цей час всі в золоті, і не хочеться покидати парк, адже кругом такі мальовничі пейзажі. А як здорово в березовому … Продовжити читання “В гості до Осені”

Детальніше
28.Вер.2018

Відповідно до річного плану роботи в період з 3.09.2018 по 28.09.2018 в нашому закладі проходив місячник «Зелений вогник». Метою проведення місячника «Зелений вогник» є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки на дорозі; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку та учнів початкової школи  … Продовжити читання “Місячник «Зелений вогник»”

Детальніше
19.Бер.2018
Детальніше
19.Бер.2018

Музична терапія як засіб лікувального та розвивального впливу на дітей Музична терапія нині є одним із найпопулярніших методів корекційної роботи, заснованих на контрольованому використанні музики під час лікування, профілактики та відновлення резервних сил організму. Окрім того, що музична терапія має лікувально-оздоровчий вплив на психологічний та фізичний стани людини, вона здатна ще й емоційно збагачувати та … Продовжити читання “Музична терапія як засіб лікувального та розвивального впливу на дітей”

Детальніше
19.Бер.2018

Музика – гігантський прискорювач загального розвитку дитини. Позитивний вплив музики починається вже в дитячому віці. Американські дослідники Блюм і Ла Фуенте протягом декількох місяців давали вагітним жінкам слухати різноманітні акорди і співзвуччя (всього 90 годин). Коли ці «музичні» діти народилися, їх поведінку і розвиток в лабораторних умовах порівняли з поведінкою і розвитком інших дітей, які … Продовжити читання “Вплив музики на формування особистості дитини”

Детальніше
error: Content is protected !!