Музична сторінка

29.Кві.2021

29 квітня — особливий день для тих, хто живе у ритмі танцю. Його відзначення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько сучасного балету». За задумом засновників головна ідея цього свята — об’єднання всіх напрямків танцю, як єдиної форми мистецтва, а сам День танцю — це … Продовжити читання “29 квітня – всесвітній день танцю”

Детальніше
24.Бер.2021

Дитина: виявляє емоційну чутливість до красивої музики, прагне її слухати, називає улюблені музичні твори; вирізняє специфіку образу мистецтва – музич­ного, танцювального, театрального, літера­турного: яскравість образу пов’язує із звуками, ритмами, динамікою, темпами, рухами, мімі­кою, жестами, римами, монологами, діалогами; проявляє цілісне ставлення до українських мистецьких традицій, фольклору, компози­торів, музикантів, творчості співаків, танців­ників, режисерів, акторів; вирізняє своєрідність українських … Продовжити читання “Показники успішного музично-естетичного розвитку дитини”

Детальніше
12.Лис.2020

У нашому закладі нещодавно пройшов місячник пожежної безпеки. І як підсумок наш музкерівник Домашенко І.Г. та творчі педагоги закладу провели лялькову виставу “Щоб не сталося пожежі” окремо для кожної вікової групи у відповідності до Регламенту роботи ЗДО в умовах адаптивного каратнину.

Детальніше
06.Кві.2020

Пропоную вашій увазі декілька цікавих завдань з музичного розвитку. Перше завдання на розвиток відчуття ритму. Потрібно в такт з музикою плескати ритмічно в долоні. В допомозі стануть “Веселі долоньки”. Великі долоньки – довгі тривалості, маленькі – короткі тривалості. 2. Для молодших дітей пропоную вивчити пісню “Сонечко” Сонечко, сонечко з неба усміхаєтьсяСонечко, сонечко до малят вітається. … Продовжити читання “Музикуємо дистанційно”

Детальніше
09.Лис.2018

Осінь – найкрасивіша пора року. Не можна не захоплювати тією красою, яку нам дарує осінь. А як красиво восени в лісі! Іноді просто слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати осінній пейзаж. Дуже красиво в середині вересня, коли жовтіє листя дерев. В цей час всі в золоті, і не хочеться покидати парк, адже кругом такі мальовничі пейзажі. А як здорово в березовому … Продовжити читання “В гості до Осені”

Детальніше
error: Content is protected !!