Методична сторінка

24.Тра.2019

Україно моя вишиванко, Тимій рай, моя радість і доля. Я без тебе, як день без світанку, Я без тебе як жайвір без поля. 16травня в нашомунавчальномузакладівідзначили День українськоївишиванки. Зокремабув проведений урочистийзахід, «Вишиванка – оберігукраїнського народу». Вишиванкавважається оберегом відусього лихого, щомажестатися в людськомужитті. Вона є символом краси та міцногоздоров’я, а такожщасливоїдолі. За традицією, майжеусіспівробітники та присутні на заході … Продовжити читання “День вишиванки”

Детальніше
14.Тра.2019

12 травня буде святкуватися День Матері. У кожній країні свято Матері відзначають давно. Щасливі ми, що воно прийшло, нарешті, і на нашу землю. Хай вічно живуть наші мами, а ми, діти, завжди залишатимемося перед ними в боргу. Мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується увесь рік за дитину, проймається її болем на відстані. Немає наймилішої для нас людини, людини … Продовжити читання “Свято матері”

Детальніше
10.Тра.2019

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у нашому закладі  проведено тематичний день “Пам’ять вічно жива”: – у кожній віковій групі в куточку народознавства оформлено міні-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення; – у старших та середніх групах проведені комплексні заняття з патріотичного виховання “Мужність і відвага крізь покоління”; – проведено бесіди та зустрічі з … Продовжити читання “День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.”

Детальніше
22.Кві.2019

ЗЕМЛЯ— рідна і близька, дорога і українська, батьківська, улюблена, велика, родюча, багата , тепла і щедра, пахуча і прекрасна, квітуча і весняна, свята, миролюбна, приваблива, найкраща. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято … Продовжити читання “Хай буде день Землі весь день, весь рік, усе життя!”

Детальніше
17.Кві.2019

Одним ізнайсуттєвішихпоказниківморальностілюдини є патріотизм. Патріотизм (грєц. patris —   батьківщина) — любов до  Батьківщини, відданість їй і своєму народу.     Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, Людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовного надбань суспільства Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім’ї, батьківського дому, … Продовжити читання “Патріотичне виховання”

Детальніше
error: Content is protected !!