Медицина

14.Кві.2021

Чи можуть мене змусити вакцинуватися?  Ні, вакцинація від COVID19  є  добровільною.  Але  Міністерство  охорони  здоров’я  та  Всесвітня  організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути в групі ризику. Якщо я перехворів/-ла на COVID-19, чи потрібно мені вакцинуватися?  Надійних даних про те, скільки триває імунітет після … Продовжити читання “Відповіді на поширені запитання про вакцинацію від COVID-19”

Детальніше
16.Бер.2021
Детальніше
23.Чер.2020

У людини ставлення до власного здоров’я формується з дитинства. Велике значення у збереженні та зміцненні здоров’я дитини має гігієнічне навчання та виховання. Це – обов’язок батьків.Особиста гігієна – це догляд за своїм тілом та дотримання його в чистоті. Шкіра захищає тіло людини від хвороб. Коли дитина бігає, стрибає, їй стає жарко і на шкірі з’являються … Продовжити читання “Особиста гігієна дітей дошкільного віку”

Детальніше
23.Чер.2020

У чому, власне, головна небезпека? У зануренні вашої домашньої дитини в агресивне вірусно-мікробне середовище, яке, до того ж, кожні 3-4 тижні оновлюється. Для того, щоб протистояти цьому середовищу, потрібно мати добре працюючу імунну систему, яка дозріває більш-менш до зазначеного терміну. ​​ Крім цього (і це дуже важливо) дитина до цього часу дозріває для психологічної роботи з … Продовжити читання “Батькам дітей які вперше ідуть у садок”

Детальніше
16.Кві.2020
Детальніше
error: Content is protected !!