Медицина

01.Лют.2022

З початком осені підвищується захворюваність органів дихання за рахунок активізації збудників захворювань. Для того, щоб уберегти себе від хвороб, лікарі рекомендують зайнятися профілактикою. Профілактика полягає в попередженні розвитку даних патологій. Коли захворювання органів дихання вже відбулося, необхідно зробити все, щоб воно протікало якомога легше, уникнути розвитку ускладнень. Проте лікарі закликають проводити профілактику захворювань: – первинна … Продовжити читання “Профілактика захворювань органів дихання”

Детальніше
01.Лют.2022

10 правил-пам’яток для батьків Люби свою дитину! Радій з її присутності, сприймай її такою, якою вона є; не ображай, не принижуй, не позбавляй її бути впевненою у собі, не піддавай несправедливому покаранню. Охороняй свою дитину! Захищай від фізичних і душевних небезпек, навіть жертвуючи власними інтересами і ризикуючи життям. Будь прикладом для своєї дитини! Нехай у … Продовжити читання “Безпека дитини (пам’ятка для батьків)”

Детальніше
29.Жов.2021

Ротавірусна інфекція (ротавірусний ентерит) — гостре вірусне захворювання, яке характеризується проносами, блюванням, слабкістю,підвищенням температури тіла. Джерелом збудника є хвора людина, яка виділяє вірус з фікаліями. Епідемічно набезпечними є особи без клінічних проявів і вірусоносії. Передача відбувається фікально-оральним шляхом підчас прямого контакту, вживання їжі інфікованою ротавірусом та при контакті з іншими предметами, що могли бути забруднені фекаліями … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція”

Детальніше
27.Жов.2021

Відповіді на найпоширеніші питання щодо вакцини проти коронавірусу   Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.  Загроза для дітей, яку становить COVID-19, величезна і виходить далеко за межі безпосередніх фізичних наслідків захворювання. Оскільки карантинні обмеження тривають або вводяться знову, доступ дітей до базових … Продовжити читання “Що потрібно знати про вакцину проти COVID-19?”

Детальніше
06.Жов.2021

Кожна людина має природне невід’ємне і непорушне право на охорону здоров’я. Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров’я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров’я в діяльності держави, поліпшення умов праці, навчання, побуту і відпочинку населення, розв’язання екологічних проблем, вдосконалення медичної допомоги і запровадження здорового способу життя. здоров’я … Продовжити читання “Охорона здоров’я дітей та жінок”

Детальніше
error: Content is protected !!