Медицина

27.Жов.2021

Відповіді на найпоширеніші питання щодо вакцини проти коронавірусу   Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.  Загроза для дітей, яку становить COVID-19, величезна і виходить далеко за межі безпосередніх фізичних наслідків захворювання. Оскільки карантинні обмеження тривають або вводяться знову, доступ дітей до базових … Продовжити читання “Що потрібно знати про вакцину проти COVID-19?”

Детальніше
06.Жов.2021

Кожна людина має природне невід’ємне і непорушне право на охорону здоров’я. Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров’я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров’я в діяльності держави, поліпшення умов праці, навчання, побуту і відпочинку населення, розв’язання екологічних проблем, вдосконалення медичної допомоги і запровадження здорового способу життя. здоров’я … Продовжити читання “Охорона здоров’я дітей та жінок”

Детальніше
06.Жов.2021

Насамперед — покликати на допомогу медичну сестру. Поки вона йтиме, інший працівник повинен розпочати надавати домедичну допомогу. Якщо в дитини-епілептика почалися судоми, треба зокрема: заспокоїти її оточення й припинити паніку серед інших дітей; покласти дитину на підлогу, підклавши під голову щось м’яке, чи на низьку м’яку кушетку та залишитися поряд із нею, поки напад мине; стежити за … Продовжити читання “Як реагувати на епілептичний напад у дитини”

Детальніше
14.Кві.2021

Чи можуть мене змусити вакцинуватися?  Ні, вакцинація від COVID19  є  добровільною.  Але  Міністерство  охорони  здоров’я  та  Всесвітня  організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути в групі ризику. Якщо я перехворів/-ла на COVID-19, чи потрібно мені вакцинуватися?  Надійних даних про те, скільки триває імунітет після … Продовжити читання “Відповіді на поширені запитання про вакцинацію від COVID-19”

Детальніше
16.Бер.2021
Детальніше
error: Content is protected !!