Медицина

01.Лют.2019

Як не хворіти у дитячому садку. Перший рік в дитячому саду – справжнє випробування, як для дитини, так і для батьків. Постійні лікарняні і капризи зводять з розуму, і здається, що всі зусилля даремні – дитина хворітиме. Немає! Хвороб не буде, якщо правильно підготувати малюка. Дитина в саду «повинна» хворіти за умовчанням! Абсолютно нове середовище, … Продовжити читання “Грип та ГРВІ: що робити, щоб вберегтися.”

Детальніше
24.Січ.2019

Кір – це гостре висококонтагіозне вірусне захворювання, що відноситься до групи інфекцій дихальних шляхів, викликається вірусом кору, передається повітряно-крапельним шляхом, проявляється гарячкою, катаральними явищами, висипкою на шкірних покривах та слизових оболонках щік у вигляді плям Філатова-Копліка. В основному кором хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й дорослі, що раніше не хворіли кором, … Продовжити читання “Увага, кір!”

Детальніше
09.Лис.2018

ВАКЦИНИ ПРОТИ ДИФТЕРІЇ, ПРАВЦЯ І КАШЛЮКУ ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ  Дифтерія, правець та кашлюк – тяжкі загрозливі для життя хвороби, які викликають бактерії Дифтерія і кашлюк передаються від людини до людини, а збудник правця потрапляє в організм через порізи і рани.   ДИФТЕРІЯ найчастіше проявляється утворенням щільного нальоту в горлі. Вона може викликати ураження серця, що призводить до серцевої недостатності, порушення дихання, паралічу, та навіть смерті.   … Продовжити читання “Чи дійсно така страшна “вакцинація”, як її “малюють”?”

Детальніше
20.Кві.2018

Для дитячого організму, що розвивається, надзвичайно важ­ливим є раціональне та збалансоване харчування, яке залежить від віку, статі, характеру діяльності, фізичного навантаження. Воно не лише забезпечує життєдіяльність і розвиток усіх клі­тин, тканин, органів, а й підвищує захисні функції організму, його життєвий тонус та працездатність. Саме тому поряд із раціональ­ним розпорядком дня і оптимальним руховим режимом правильне … Продовжити читання “Раціональне харчування дитини”

Детальніше
05.Кві.2018

Мікроби – це найменші живі, переважно одноклітинні організми, які можна розгледіти лише через дуже точний мікроскоп. Їх настільки малий, що вимірюється в мікрометрів (1 мкм = 1/1000 мм) або навіть нанометрах (1 нм = 1/1000 мкм). Види мікробів Незліченну різноманіття видів мікроорганізмів вражає. Мікроби – це коротка назва сотень їх самих різних типів. Вони відрізняються … Продовжити читання “Мікроби – це що таке? Класифікація мікроорганізмів”

Детальніше
error: Content is protected !!