LEGO

12.Гру.2018

30.11.2018 на базі нашого закладу пройшло методоб’єднання вихователів дошкільних груп Богунського району. Тема даного зібрання «Інтеграція ігрових та діяльнісних LEGO –технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти». В рамках методичного об’єднання вихователі міста мали змогу переглянути інтегроване заняття вихователя Генвальдт Оксани Михайлівни на якому вона поділилась практичним досвідом: Як за допомогою ЛЕГО організувати ранове коло. Як застосовувати цеглинки … Продовжити читання “Інтеграція ігрових та діяльнісних LEGO –технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти”

Детальніше
13.Лис.2018

13.11.2018 в нашому закладі пройшов обмін досвідом «ЛЕГО-технологія на заняттях з сенсорно-пізнавального розвитку». Поділилися своїм досвідом Лоюк Наталія Василівна, вихователь середньої групи № 1 та Савчук Оксана Леонідівна вихователь середньої групи №2 . На своїх заняттях вони: – вправляли дітей у вмінні розрізняти деталі за формою, кольором; – продовжували формувати уміння рахувати; – закріплювали навички дітей орієнтуватись в просторі, вміння виконувати завдання за словесними вказівками дорослого; – узагальнили знання дітей про … Продовжити читання “ЛЕГО-технологія на заняттях з сенсорно-пізнавального розвитку”

Детальніше
04.Вер.2018
Детальніше
03.Кві.2018

LEGO – одна з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, яка широко використовує тривимірні моделі реального світу в предметно-ігровому середовищі в процесі навчання та розвитку дитини.   Головна ідея навчання конструкторами LEGO  полягає у навчанні через дію, тобто здобутті знань у процесі конструювання та дослідження моделей. Це не лише гра, а й важливий чинник розвитку … Продовжити читання “Навчаємось з LEGO”

Детальніше
26.Бер.2018

LEGO (від дан. лег та дан. годт — «Захоплива гра») — це серія іграшок, що являє собою конструктор на основі кольорових блоків, коліс, фігурок людей, тварин, птахів та інших деталей за допомогою яких можна скласти будь-які речі. Будинки, машини, роботи, скульптури — це та не тільки можна скласти за допомогою конструктора LEGO. Дитячий конструктор (іграшка) для виховання, з втіленою ідеєю модульності, наочно демонструє дітям те, як можна вирішувати … Продовжити читання “LEGO “

Детальніше
error: Content is protected !!