23.Чер.2020

Вітаємо творчий колектив ЖНВК № 65 «Родина» та куратора проекту «Успіх» Гришко Майю Федорівну із успіхом на Play Fest 2020 у номінації! «Дослідники успіху» Шлях до реалізації проекту був творчим, цікавим, змістовним, сповненим незабутніми емоціями та враженнями. Завдяки роботі над проектом вдалося створити творчу, дружню команду однодумців, залучити до роботи батьків, дітей, педагогів та успішних … Продовжити читання “Дослідники успіху”

Детальніше
28.Тра.2020
Детальніше
16.Гру.2019
Детальніше
12.Гру.2018

30.11.2018 на базі нашого закладу пройшло методоб’єднання вихователів дошкільних груп Богунського району. Тема даного зібрання «Інтеграція ігрових та діяльнісних LEGO –технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти». В рамках методичного об’єднання вихователі міста мали змогу переглянути інтегроване заняття вихователя Генвальдт Оксани Михайлівни на якому вона поділилась практичним досвідом: Як за допомогою ЛЕГО організувати ранове коло. Як застосовувати цеглинки … Продовжити читання “Інтеграція ігрових та діяльнісних LEGO –технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти”

Детальніше
13.Лис.2018

13.11.2018 в нашому закладі пройшов обмін досвідом «ЛЕГО-технологія на заняттях з сенсорно-пізнавального розвитку». Поділилися своїм досвідом Лоюк Наталія Василівна, вихователь середньої групи № 1 та Савчук Оксана Леонідівна вихователь середньої групи №2 . На своїх заняттях вони: – вправляли дітей у вмінні розрізняти деталі за формою, кольором; – продовжували формувати уміння рахувати; – закріплювали навички дітей орієнтуватись в просторі, вміння виконувати завдання за словесними вказівками дорослого; – узагальнили знання дітей про … Продовжити читання “ЛЕГО-технологія на заняттях з сенсорно-пізнавального розвитку”

Детальніше
error: Content is protected !!