Статті

27.Жов.2021

Відповіді на найпоширеніші питання щодо вакцини проти коронавірусу   Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.  Загроза для дітей, яку становить COVID-19, величезна і виходить далеко за межі безпосередніх фізичних наслідків захворювання. Оскільки карантинні обмеження тривають або вводяться знову, доступ дітей до базових … Продовжити читання “Що потрібно знати про вакцину проти COVID-19?”

Детальніше
27.Жов.2021

Нагальною потребою ХХІ століття стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства. Науково-технічний прогрес, нові технології самі по собі не здатні подолати загрози, що постали перед людством. Потрібна нова філософія, нова політика, нові моральні орієнтири – зобов’язання кожної людини і людства в цілому. Загалом ідеться про систему цінностей, складову культурного світобачення … Продовжити читання ““ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНО, ЕКОНОМІЧНО І СОЦІАЛЬНО ДОЦІЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ДОШКІЛЬНИКІВ””

Детальніше
06.Жов.2021

Кожна людина має природне невід’ємне і непорушне право на охорону здоров’я. Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень здоров’я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров’я в діяльності держави, поліпшення умов праці, навчання, побуту і відпочинку населення, розв’язання екологічних проблем, вдосконалення медичної допомоги і запровадження здорового способу життя. здоров’я … Продовжити читання “Охорона здоров’я дітей та жінок”

Детальніше
06.Жов.2021

Насамперед — покликати на допомогу медичну сестру. Поки вона йтиме, інший працівник повинен розпочати надавати домедичну допомогу. Якщо в дитини-епілептика почалися судоми, треба зокрема: заспокоїти її оточення й припинити паніку серед інших дітей; покласти дитину на підлогу, підклавши під голову щось м’яке, чи на низьку м’яку кушетку та залишитися поряд із нею, поки напад мине; стежити за … Продовжити читання “Як реагувати на епілептичний напад у дитини”

Детальніше
08.Чер.2021
Детальніше
error: Content is protected !!