Статті

08.Чер.2021
Детальніше
29.Кві.2021

29 квітня — особливий день для тих, хто живе у ритмі танцю. Його відзначення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько сучасного балету». За задумом засновників головна ідея цього свята — об’єднання всіх напрямків танцю, як єдиної форми мистецтва, а сам День танцю — це … Продовжити читання “29 квітня – всесвітній день танцю”

Детальніше
21.Кві.2021

Примножуємо красу на Землі Під таким гаслом  проходить у нашому закладі екоакція до Дня Землі. З метою поширення ідей сталого розвитку, збереження довкілля ми разом з дітьми проводимо прибирання території, висаджуємо молоді дерева, кущі та квіти, упорядковуємо клумби, прибираємо сміття. Працівники, батьки та діти  з великим задоволення долучаються до цієї акції. Всесвітні свята, безперечно, мають … Продовжити читання “Примножуємо красу на Землі”

Детальніше
14.Кві.2021

Чи можуть мене змусити вакцинуватися?  Ні, вакцинація від COVID19  є  добровільною.  Але  Міністерство  охорони  здоров’я  та  Всесвітня  організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути в групі ризику. Якщо я перехворів/-ла на COVID-19, чи потрібно мені вакцинуватися?  Надійних даних про те, скільки триває імунітет після … Продовжити читання “Відповіді на поширені запитання про вакцинацію від COVID-19”

Детальніше
24.Бер.2021

25.02.2020 у відповідності до  Річного плану роботи закладу пройшла педагогічна рада на тему: «Розвиток духовного потенціалу особистості дитини, національної свідомості та патріотичних почуттів на засадах народознавства шляхом тісної співпраці з родинами вихованців, залученням їх до активної участі в освітньому процесі» Творча група педагогів закладу на чолі з керівником групи вихователем Сушицькою І.Я. в практичній формі … Продовжити читання “Педагогічна рада”

Детальніше
error: Content is protected !!